A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Noťas

| Kekescháček
Může mi prosím někdo napsat jestli si můžu na palubu letadla vzít sebou notebook včetně baterie?A jak je to hlavně s přestupem ve Frankfurtu?Jestli to povolují i Emirates Airlines?A hlavně kolik kg může mít zavazadlo? Děkuji Janýsek :-?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kekescháček
26.03.2011 08:58 93.99.139.***
RE: RE: Noťas 

Teď jsem koukala na odkaz Emirates a je to tak jak píšeš děkujiii :-D

Kekescháček
26.03.2011 08:25 93.99.139.***
RE: Váha Emirates 

Ahojky Vikis2.Děkujiii za info,nemám ještě letenky v ruce tak se nemůžu podívat,ale budu ráda když zabalím těch 20kg.Letím 13.4. tak zatím děkuji Kekescháček :-D

• Anonym (1)
VIKIS2 23.03.2011 10:19
Váha Emirates 

Soráč, mám teď nově potvrzeno: palubní 7kg, ostatní do 30kg ;-) Letíme 1.4. :-D

Niky 22.03.2011 21:49
RE: RE: Noťas 

No jo, když juknu na odkaz je to tam :-D
Letěli jsme s Emirates v únoru a fakt bylo 23kg.Takže žádné bludy, ale starší informace.Asi se snaží,protože jinak nic moc ;-) Tedy alespoň za naše lety.
P.S. Nedáte do fotogalerie nějaké fotečky?Prosím,prosím , ukázky byly bezva(p.Šeba)

• Anonym (1)
SEBA2 22.03.2011 21:14
RE: Noťas 

Vikis ,neval bludy, já jsem teď letěl s Emirates a všude uvádějí
7 Kg na palubu a 30kg zavazadlo , mají to i na stránkách , economy class. Mají povoleno nejvíce ze všech společností.
http://www.emirates.com/cz/english/plan_book/essential_information/baggages/baggages.aspx

• Anonym (1)
VIKIS2 22.03.2011 12:34
Noťas 

Noťas ano, vypnout při startu a přistání. 23 kg v economy class, máš to na letence i na stránkách Emirates.

Kekescháček
21.03.2011 13:36 77.104.240.***
Noťas  

Může mi prosím někdo napsat jestli si můžu na palubu letadla vzít sebou notebook včetně baterie?A jak je to hlavně s přestupem ve Frankfurtu?Jestli to povolují i Emirates Airlines?A hlavně kolik kg může mít zavazadlo? Děkuji Janýsek :-?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu