A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?

| Nikki2
Nikki2
Ahoj,
chci se zeptat zkušených, zda je rozumné cestovat na Holiday Island s polopenzí? Bude to stačit, vyplatí se to? Nevíte, na kolik by přišlo dokoupení allu na místě? Uvítám jakékoliv informace, týkající se aktuálních cen pití a jídla na ostrově :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
05.11.2019 19:01 213.210.172.***
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí? 

jednoznačně all, kde chcete ostatní kupovat?

Neregistrovaný uživatel
05.11.2019 07:39 36.84.65.***

Ahoj, když jsme před pár lety byli na na dovolené na Maledivách, měli jsme all inclusive. Asi bych doporučoval to, nemusíš pak řešit už nic navíc a když si tam chceš dopřát drinky, které tam rozhodně stojí za to, může tě to pak vyjít docela draho.

Neregistrovaný uživatel
11.08.2019 08:55 31.192.89.***
Re: vařič 

Myslím si,že si můžeš přibalit i ledničku,pračku a friťák. :-D :-D :-D

• Anonym (2)
-dana- 05.03.2019 21:05

Teoreticky si mozes zobrat varic, ale nech ho personal nevidi. Problem je ale skor, ze si aj tak budes musiet kupovat aj pitnu vodu. Zrejme tam nebude obchod, kde si mozes nakupit potraviny, ktore by si si uvaril. Alebo si to budes brat z domu? A napoje (vodu) ti varic nevyriesi, musis si ich kupovat za akukolvek cenu - a toto sa dost zneuziva, lebo hotely su si vedome, ze clovek nema inu moznost. Ja som bola na diffushi holiday island v 1998, s polpenziou, ale vtedy boli ceny este ako-tak prijatelne. Bolo super, priroda krasna ako v raji, ale uz nemam zaujem sa tam vratit. Videla som, ako tam ziju miestni ludia na inych ostrovoch a tento stat urcite podporovat nemusim.

Neregistrovaný uživatel
05.03.2019 20:36 185.47.220.***
vařič 

no jistě že si můžete vzít vařič! ale spíš 2 a více ploténkový, protože vařit všechno v jednom hrnci může být někdy otravné. nezapomeňte si přibalit taky prodlužovačku a ideálně trenčianský párek s fazulou, lančmít a bravčové vo vlastnej štáve... :'( :'( :'(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2019 13:37 213.210.172.***

Beru ten dotaz s vařičem jako špatný vtip.....to se mi snad fakt zdá.Vezměte all a užijte si dovolenou....nebo nejezděte do tak drahé destinace.Trochu mi to připadá jak Slunce, seno......po x -letech :-)))))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2019 07:24 89.103.156.***

když si spočítám, co tam propijeme a projíme k obědu, zaplatíme max 20.000,- pak tam asi pijete vodu.Na atolu (Lhohifushi) kde jsem byl já stálo pivo 10 dolarů a cola 8 dolarů.Za den já vypil tak 10 piv (0.3) a manželka tak 5 limonád.Večer pak každej jeden dva koktejly.Jen tohle mě vyšlo na více jak 20000 a kde mám jídlo k obědu??A pokud mám otáčet každou korunu,aby mě nevyšlo něco dráž než něco,pak můžu dřepět doma.To je holt česká nátura jet na dovolenou a tam si nic nedávat,jelikož je to drahý,ale doma pak se chvástat já byl na Maledivách.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
26.09.2017 17:07 89.103.109.***
vařič 

Nevíte jestli je možné vzít sebou jednoplotenkovy vařič a případně si něco malého udělat?

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 15:02 80.250.21.***
Re: Maledivy potápění 

Půjčování obecně na Maledivách drahé.Vezměte si svoje, pokud letíte s Emirates, máte limit 25 kg na osobu

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 15:01 80.250.21.***

Maledivy rozhodně s polopenzí.Obrovský rozdíl v celkovém vyúčtování.
My pravidelně jezdíme na Angagu, s all platíme navíc 65000,-Kč, když si spočítám, co tam propijeme a projíme k obědu, zaplatíme max 20.000,-Kč.Čili rozdíl 45000,-Kč.
Stačí...:-)

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu