A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?

| Nikki2
Nikki2
Ahoj,
chci se zeptat zkušených, zda je rozumné cestovat na Holiday Island s polopenzí? Bude to stačit, vyplatí se to? Nevíte, na kolik by přišlo dokoupení allu na místě? Uvítám jakékoliv informace, týkající se aktuálních cen pití a jídla na ostrově :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dejf.d 24.09.2011 20:17
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí? 

A jak pise SEBA2, tak take jsme meli udelanou nabidku na miru od Brnenske Travel Bussines Centre na Kuredu na 9 noci All Incl.Beach bungalov bez jacuzzi.Jenze hned vecer mi psali, ze je vyprodana kapacita Kuredu.A to jsem si potvrdil nasledne i u nemeckych CK na portalu Dovolena.cz. Takze jsme volili ostrov Holiday.. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
dejf.d 24.09.2011 20:06

Ahoj,byli jsme na na Holiday Islandu v lednu 2011 pres nemecke CK. Jen chci upozornit, ze rozhodne neni s nemeckou CK cesta levnejsi.Maledivy je destinace, kde je cena +- stejna u vsech CK a nebyvaji skoro zadne last minuty. V lednu, kdy je hlavni sezona jsou ceny samozrejmne nejvyssi.Rozdil mezi polopenzi all inclusive na 7 noci (10dni ) byl 9990,-/os na 7 dni.My byli na 10 noci ( 12 dni ).Cesta s nemeckou CK z Mnichova nam trvala z Brna na ostrov Holiday Island 28hodin !Cesta s CK Fischer z Prahy trvala sousedum z vedlejsiho bungalovu 16hod i s prestupem v Dubai a zajezd je vysel temer na stejne penize jako nas.Co se tyce all inclusive, tak osobne bych uz priste vahal.Jidlo samozrejmne - snidane, obed , odpoledni snack, vecere.Napoje,ktere muzete vyuzivat v all inclusive jsou predem urcene a napsane na pokynech hotelu ( treba kava pro all inc. zdarma pouze na snidani a na odpoledni snack, jinak ne ). A bohuzel pouze 4 druhy koktejlu, z toho 2 druhy jen whisky s dzusem, colou,a dalsi 2 druhy se daly pit, ale prave jen ty dva druhy.Pina Colada, Cuba Libre, Mojito,Sex on The Beach,Tequila Sunrise a spouta dobrych koktejlu (cca 15druhu ) bylo za 13-16dolaru !! Jidlo bylo vyborne a vubec nebylo potreba obed. Po cely den byly tyto koktejly zdarma pouze na hlavnim plazovem baru. Na druhem baru jsem si mohl dat pouze pivo z alkoholu zdarma a ostatni jsem si musel koupit.Nealko bylo zdarma vsude.Takze kdybych tech 20tis vzal s sebou a tam to vse projedl ( na obed by stacil jen lehky Snack ) a propil, mohl jsem vyzkouset vsechny koktejly a vsude. Takto se mi uz nechtelo utracet na ramec all inclusive. V porovnani s Domonikanskou Republikou je all incl. na Maledivach hodne strohe.V DR 32 koktejlu zdarma v celem arealu na cca 8 barecha dolary nikdo nepotrebuje v resortu..A cena je 2x drazsi nez DR na 13dni ! Jinak samozrejmne Maledivy jsou uzasne.Ano stavi se za Holiday Islandem vnitrostatni letiste.Dle me to hodne narusi klid a samotu ostrova.Ja jsem tuto skutecnost vedel uz dopredu z recenzi a tak jsem si ihned domluvil po priletu bungalov uplne na jine strane od letiste, hned na spici ostrova ze strany mola u plazoveho baru -nejlepsi poloha ubytovani a o letisti nebylo vidu, ani slechu :-) a to za pouhych 10 dolaru baksise :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (12)
SEBA2 25.08.2011 13:38

Za tu cenu jste měli ale asi ubytování v zahradním bungalovu , nebo plážové na druhé straně od mola ne ??? Tam je to levné asi 1300 Kč na den, pak to mimo sezónu tak vychází, Co počasí??

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Tom_cz
25.08.2011 13:28 213.210.175.***
Se kterou cestovkou 

A se kterou cestovkou z Německa je nejlepší jet, popř. kde se nejlépe hledá... Nebo se vyplatí přes dovolena.cz nebo Airstop.cz ?

• Anonym (3)
  • Anonym (14)
KarolKo
25.08.2011 09:53 194.213.41.***

Byl jsem v červnu týden na Kuredu Island a určitě bych doporučoval all in. Příplatek cestovce (CK INEX) oproti polopenzi byl 6.000,-Kč na osobu,. to je asi 860,-Kč na den a to bychom tam určitě za oběd v restauraci a celodenní pití při jídle a v barech během dne a večera utratili také. Mimochodem cena dovolené byla 37.500,-Kč na osobu, tedy s all in., hydroplánem a pojištěním včetně storna.

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
nepř,Niky
23.08.2011 08:15 81.200.57.***
Maledivy, mé zkušenosti 

No mě se při cestách na Maledivy osvědčilo kupovat ubytování u německých cestovek.Vyšlo to levněji než na přímo u hotelu a levněji,než u Travel & Business Centre s.r.o. (cestovka na kterou odkazuje SEBA2). Letenku si vždy kupujeme zvlášť, podle svých preferencí. Ale je s tím hold trochu víc práce a hledání.
Travel & Business Centre s.r.o. maj bezva stránky, jsou moc ochotný, ale jak mi osobně potvrdila jejich zaměstnankyně (raději nebudu jmenovat), na ceny německých CK se nedostanou.
Niky

• Anonym (2)
  • Anonym (104)
SEBA2 22.08.2011 21:15

Nejprve se vyjádřím k cenám cestovky s kterou jsem byl v únoru na Maledivách, konkrétně na ostrově Kuredu.Objednával jsem ubytování 7 měsíců dopředu, tak nám byla poskytnuta sleva 8%,Letenku jsem měl objednanou samostatně.Vše proběhlo perfektně a cena byla skoro stejná , jako bych ji objednal na stránkách hotelu, to jen ale díky slevě,ale rozdíl nebyl ani tak velký. Dnes jsem se díval na nové ceníky a myslel jsem že se asi zbláznily,například já jsem platil za osobu přepravu hydroplánem 7500Kč , dnes za chtějí 9540 Kč. Pokud si to objednáte s ubytováním na stránkách Kuredu , zaplatíte 300§ za osobu , to je asi 5100Kč. Rozdíl je u dvou osob 8800 Kč , a to je dost šílené. To vám ještě šoupnou delegáta , kterého nepotřebujete , převede vás akorát k odbavení hydroplánu,vzdálenost 50 metrů, zvládne to každý,cena 1000Kč na osobu.
Teď doplatek za All inclusive - dospělý,z polopenze, já platil 900 Kč na osobu, dnes je to 1320,a to je po sezoně, na stránkách Kuredu to je 460Kč. Připadá mi, že asi dolar stojí nejmíň 250Kč.
Pokud si někdo chce zjistit cenu , zadá vše v rezervaci na stránkách a ukáže mu to cenu podle termínu,stravy a ubytování v dolarech, nebo v měně jakou si nastaví.Ten kdo neumí anglicky , tak Google mu to přeloží perfektně.
Tu je odkaz na Kuredu
http://www.kuredu.com/reception/kuredu_island_resort_reservations.aspx
Tady je cena cestovky u které jsem měl objednáno jen ubytování.
http://www.maledivy.cz/cenik/Kuredu/
Pro Janu, Holiday je tady, ale oficiální stránky je třeba najít.
http://www.maledivy.cz/hotel-Holiday-Island-Resort/
Známa tam byla , a když jsme to porovnávali,tak Kuredu je asi krásnější, navíc se tam vedle prý staví letiště. Já bych se nebál vše zařídit sám,je to jednoduché, zkuste to udělat na těch stránkách a měnit parametry ,a uvidíte, že to není až tak drahé.A za tu cenu jedině All inclusive.Doufám ,že informace pomohou, je to ostrov , který stojí za to navštívit.

• Anonym (1)
  • Anonym (14)
Jana S.
13.08.2011 21:23 46.13.51.***

Předpokládám že to znamená 350 os./den, a dokoupení All je při koupi hotelu bez stravy nebo dokoupení k polopenzi? To by byla celkem šviha.

• Anonym (2)
  • Anonym (15)
petule
13.08.2011 21:08 217.115.249.***

dle zkušenosti se vyplatí dokoupit plnou penzi či all incl. až přímo na místě, vyjde to levněji než při koupi přes CK

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
SEBA2 01.08.2011 06:42

Dokoupení plné penze 350 Kč a All inclusive 1500-1600 Kč podle termínu. Já jsem pro All inclusive , je to bez starostí , už to není taková částka.

• Anonym (3)
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu