A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?

| Nikki2
Nikki2
Ahoj,
chci se zeptat zkušených, zda je rozumné cestovat na Holiday Island s polopenzí? Bude to stačit, vyplatí se to? Nevíte, na kolik by přišlo dokoupení allu na místě? Uvítám jakékoliv informace, týkající se aktuálních cen pití a jídla na ostrově :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alfecu
16.04.2014 14:48 46.29.228.***
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí? 

Ahoj tak to fakt netuším,ale až se vrátí Niky určitě se na ní obrať.Ráda poradí,byla na Maledivách mnohokrát. :-)

Neregistrovaný uživatel
16.04.2014 09:21 90.182.7.***

díky za info :) ještě se zeptám, nevíš kolik cca stojí najmout si někoho místního s člunem, aby nás zavezl i na jiný ostrov??

alfecu
15.04.2014 22:59 46.29.228.***

Ahoj celej kufr není potřeba :-) na čištění zubů jsem použila taky balenou. Nějak nemám nikde střev.potíže ale pro klid dušičky ;-) Hotel Bandos na pokojích konvice má a sadu na kávu,čaj. Tak si zabal místo oběda třeba polívku do hrnečku ;-)a hlad Vás nedotane :-D

jitka
15.04.2014 17:52 90.178.156.***

já bych čaj ani kafe z té odsolené vody nevařila. Ne všude jsou varné konvice.

jitka
15.04.2014 17:49 90.178.156.***

vodu vám neřeknu, protože jsme měli all inclusiv, ale manžel si všiml na baru cenu plechovkového piva Carlsberg a Lion třetinka, že stála 4 usd. Šálek kávy byl také za tuto cenu, myšleno přes den. Byli jsme na Summer Island Village, kde většina hostů měla all inclusiv a lahve s vodou se fasovaly zadarmo u baru nebo v restauraci. Voda, co tam teče z kohoutku tak je odsolená a pitná asi nebude, avšak na čištění zubů použít lze. V nějakých resortech dostanete vodu přímo do pokoje když máte all inclusiv.

Neregistrovaný uživatel
15.04.2014 15:33 90.182.7.***

takže by ta polopenze asi stačila :) no já také hodně piju, takže pro mě je voda důležitá, takže si vzít celej kufr vody :D. Pitná voda tam asi není co? a dá se z té vody uvařit čajík, když si člověk vezme konvici?? nebo se z té jejich vody nedá nic dělat aby člověk neměl problémy? nevíte někdo????? a v jakém hotelu jsi byla???

Alfecu
15.04.2014 14:47 46.29.228.***

Ahoj já můžu jen porovnat pobyt a plnou penzi....člověk byl nacpanej jak jitrnice. Voda byla v lednici každý den 500ml na osobu v ceně. Ale já správná turistka co pije jako žába. :-DJsem si vezla v každém zavazadle 6l vody na osobu. ;-)no jo no :-D vždy je nějaká restaurace co Vám udělá malej oběd...protože pohyb moc není a člověk tolik nesní. Cena přijatelná :-)

Neregistrovaný uživatel
15.04.2014 13:38 90.182.7.***

Ahoj, uvažujeme o maledivách..... většina zájezdů je s polopenzí, ta by nám stačila, celý den jíst nepotřebujeme. Horší to je s tím pitím - alkohol také nemusíme, ale jde mi o to kolik tam stojí obyčejná voda, nebo je na hotelu pitná? moc děkuji za info.....

PROCHAJDA 08.02.2014 18:15

Ahoj,to doufám,letíme 28.3. na vlastní pěst. Letenku mám za 10 tis. Kč a ubytování na BAA atolu v soukromém hotýlku o 4 pokojích na 12 dní 4,200,-Kč se snídaní. Hotel postaven loni. Ubytování máme přes Agoda.com a chytili jsme super akci. Alkohol je tam prý zakázaný,což nám vůbec nevadí. Nejedeme se ožírat,ale užívat ráááje.

• Anonym (1)
  • Anonym (84)
Neregistrovaný uživatel
01.02.2014 17:24 78.99.153.***

Da sa najst aj ovela lacnejsie,pokial clovek nie je narocny :D a najlepsie bez cestovky,chodim tak stale a no problem

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu