A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?

| Nikki2
Nikki2
Ahoj,
chci se zeptat zkušených, zda je rozumné cestovat na Holiday Island s polopenzí? Bude to stačit, vyplatí se to? Nevíte, na kolik by přišlo dokoupení allu na místě? Uvítám jakékoliv informace, týkající se aktuálních cen pití a jídla na ostrově :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Emm
22.05.2014 14:07 90.182.7.***
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí? 

mooc díky za info :) v popisku u hotelu rozhodně tyto informace nejsou, co vše se vztahuje na plnou penzi atd. Nejlepší asi bude vybrat určitý hotel a poptat v cestovce. Niky díky za tipy resortů :-)

nepř,Niky
22.05.2014 09:38 81.200.57.***

:-) No ono je to s Maledivama trochu složitější. Jsou tam resorty, kde je pouze all inclusive pro všechny ,např. Lily beach,Kanifushi, Athuruga,Thudufushi....
Pak resorty kde all stojí za to, třeba Kuramathi... a těch je sakra málo..
A resorty kde all inclusive za to nestojí, nemáte třeba minibar , koktejly atd...
A resorty kde je poze plná penze plus, to jest pití pouze u jídla, Palm Island, Robinson...
A zrovna Park Hyatt Maldives je celkem extrém, all je velmi drahé i na poměry Malediv - kvalitní pití atd.
No a resorty, kde all inclusive vůbec nenabízí. V těch dražších je voda na pokojích v ceně i případě, když máte pouze snídani.
Takže to chce dopředu si vše zjistit ;-) Jak psal guty " .takže ono se v tom vyznat fakt není lehký " ;-) ;-)

• Anonym (1)
...MJ
21.05.2014 17:42 83.208.22.***

Já kupuji vždy polopenzi, jelikož all inklusive se v takovýchto resortech nevyplatí. Letošní Silvestr na ostrově Park Hyatt Maldives s polopenzí 298.000,-/os. a s all inklusive 405.000,-/os. Za celých 16 dní jsme tam neměli útratu ani tento rozdíl, a to jsme navštěvovali SPA a párkrát dokonce ala carte.

guty 21.05.2014 16:23

no, tak je jiná cenová skupina :-D :-D Embudu Village je tuším 2* nebo 3* a při ceně(odhaduju) 80-100tis.Kč/zájezd by fakt bylo hloupý ještě něco platit....Tam už asi bude i internet zdarma, což se na Embudu taky platilo....

...MJ
21.05.2014 15:28 83.208.22.***

No tak to nevím, kde jste byli, ale já Maledivy navštívil tuto zimu již po 8 a po každé v jiném hotelu a ještě jsem to nezažil. Pravda je, že navštěvuji převážně 5 a 6* hotely.

guty 21.05.2014 12:18

83.208.22*** Kdyby všichni uměli číst(a sháněli si tak informace sami) je tahle diskuse vlastně zbytečná.... A nemáš úplně pravdu.....já byl například v Embudu a tam i v rámci all inclusive nebyly zahrnuty džusy(některé), light cola(normální ano) atd....takže ono se v tom vyznat fakt není lehký :-S :-S a podle mého názoru je při plné penzi pití v jídelně(při jídle) v ceně.....stáčet si ho s sebou to určitě ne, ale u jídla mohu pít z plna hrdla ;-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
20.05.2014 13:24 83.208.22.***

Jinak moc nechápu tvůj dotaz, jelikož doopravdy každý resort to má v popisku. Stačí jen umět číst.

...MJ
20.05.2014 13:22 83.208.22.***

Plná penze se od all inklusive liší hlavně tím pitím, což znamená že při plné penzi je třeba za pití platit i co se týče obědů a večeří. Takže stáčení něčeho do něčeho je nemožné.

Emm
20.05.2014 11:34 90.182.7.***

Ahojky lidičky, jeli byste na Maledivy s plnou penzí?? Když mám plnou penzi - mám snídaně, obědy, večeře - nevíte někde jak to probíhá? když jsou např. obědy od 13 do 15 hod. v této době si tam můžu dojít několikrát? - jde mi spíše o pití - nebo dá se stočit voda do petky? nebo vodu dávají v petce? nebo jen rozlijí? vím, že asi v každém resortu to je jinak... Ale prosím o postřehy..... Na jídlo by nám stačila klidně polopenze - ale spíš mi jde o pití - hlavně o vodu - jelikož musím hodně pít. Nevíte zda se na polopenzi a plnou penzi vztahují nějaké koktejly, pivo , vínko - nebo to je jen v all inclusive? dík za info..

guty
09.05.2014 18:57 95.85.247.***

To asi nejde poznat.....nejlepší se asi zeptat přímo v hotelu nebo penzionu, kde budete ubytovaní.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu