A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?

| Nikki2
Nikki2
Ahoj,
chci se zeptat zkušených, zda je rozumné cestovat na Holiday Island s polopenzí? Bude to stačit, vyplatí se to? Nevíte, na kolik by přišlo dokoupení allu na místě? Uvítám jakékoliv informace, týkající se aktuálních cen pití a jídla na ostrově :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
20.11.2014 09:18 90.180.165.***
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí? 

Na Maledivách je nejlepší volit co nejvyšší možnou formu stravování. To znamená pokud má resort AI tak tu. Pokud patříte k lidem co nepotřebují ve vedru 3x denně stravu pak je dobrá polopenze, ale pak je třeba počítat s drahými nápoji.
Na Maledivách se nic nepěstuje, vše se dováží navíc jsou zde vysoké daně. To vše zvedá ceny jídla. U alkoholu je na ostrovech, kde žijí místní ještě prohibice. Resorty alkohol samozřejmě mají, ale opět s vysokou daní.
Jsou resorty top luxusní kde je snídaně v základu a předpokládá se, že když sem jede klient co na něj má, tak má i na top jídlo a je schopen to zaplatit.
Klasické záležitosti jako 3-4 hvězdy a některé ekonomičtější 5ti hvězdy, je tedy dobré volit s AI. Ultra AI mi přijde již příliš (jsou to navíc výlety...).
Ostrůvky jsou malinké a je na nich většinou jen jeden resort, nejsou zde obchody. Což znamená, že si ani nic mimo resort nekoupíte. Snad jsem trochu poradila, řešíme tyto otázky denně. http://www.dovolenasnu.cz/maledivy.html

Na Mauriciu bych radila něco jiného.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zuzka
31.07.2014 20:59 109.81.210.***

Prosím podělte se o zkušenosti s ostrovem Rasdhoo Atoll. V prosinci budeme v Ras Reef Guest House. V ceně je snídaně, pak nabízí polopenzi a plnou penzi. Řeším jaký druh stravování zvolit. Netušíte, jaké jsou tam ceny jídla? Zda se dá zajít do restaurací, jestli tam vůbec jsou a zda je to drahé? Příplatek je 25 dolarů/2 osoby polopenze a 50 dolarů/2 osoby plná penze. Vím, že to není moc peněz, ale v popisu není vůbec specifikované co strava obsahuje a nikde na internetu jsem nenašla, jestli se dá stravovat na tomto ostrově i mimo hotel.. Raději bych chodila pokaždé jinam, ale netuším, zda je tam ta možnost.

Je to naše první cesta na Maledivy, tedy nemám zkušenosti..

Žanettt 17.07.2014 10:01

Zdravím Vás, všimla jsem si, že píšete o Bandosu. Chystáme se tam v půlce srpna :-) chtěla bych se zeptat, nevíte jak je to tam s plnou a polopenzí? Co se víc vyplatí? Jelikož vůbec netuším jaké jsou tam ceny, ráda si nechám poradit :-) Jaká byla spokojenost s ubytováním? :-) Děkuji moc za odpověď.

• Anonym (3)
Žanettt 17.07.2014 09:48
Bandos Island Resort 

Zdravím Vás všechny, chtěla bych Vás požádat o nějakou tu radu. :-) Letíme v půlce srpna na Bandos Island Resort nenavštívili jste někdo z Vás tento hotel? Můžete poradit jestli je lepší plná penze nebo polopenze? Jsou tam ceny nápojů hodně drahé nebo se to dá? :-) Popřípadě nemáte někdo zkušenosti s dokoupením all inclusive přímo na místě? Předem mnohokrát děkuji za informace @};--

• Anonym (7)
zuzka
16.07.2014 23:21 88.102.138.***

Ahoj jmenuji se Zuzka a chtěla jsem tě poprosit , jestli by jsme se nemohli telefonicky spojit , abych se dozvěděla víc .(tel na mě 775911502). Víš jsem s dcerou sama a jelikož by to byla zdřejmě moje poslední dovolená a svojí dceru moc miluju a ona si to zaslouží , moc ráda bych jí tam vzala . Přes cestovky je to moc drahé a tvůj popis mě doslova uchvátil . Mám z něj pocit , že i pro nás by mohla být tato dovolená splněným snem . O:-) Moc prosím zavolej . Děkuji předem Zuzka

PROCHAJDA 25.05.2014 21:40

No , letenka je o tom,kolik můžeš utratit, my chytili akci od SriLankan přes Pelikán za 10tis. Kč. Odlet z Varšavy. Pak byla za 15tis. s TurkischAir. z Prahy. Taky Pelikan. Odlety byly časově různé. A hotýlek je volný,jukni na jejich stránky Housedecoral.com . Opravdu můžu doporučit. Všem ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
nepř,Niky
24.05.2014 13:26 81.200.57.***

Bello o Constance Moofushi uvažuji, zatím jsem jen viděla z letadla :-) No a nejlevnější tedy není, vychází ještě dráž než Lily beach :-)
Nechce se mi tady moc konkrétně, přeci jen to je vlákno o něčem jiném.
Nechceš se zaregistrovat ? Pár konkrétních dotazů bych měla. Sice mám nastudováno z diskuzí, recenzí..., ale hlavněmě zajímá šnorchlování... a není nad přímé zkušenosti :-)

Bella
24.05.2014 10:00 78.24.10.***

Ano je to tak. Záleží jaký resort si člověk vybere. Mě osobně se ze všech nejvíce líbil resort Constance Moofushi na kterém je překrásná pláž a excelentní jídlo. All inklusive se zde vyplatí a je naprosto perfektní.
Jak již bylo řečeno u polopenze, či plné penze pití zahrnuto NENÍ. Pokud je pití zahrnuto jedná se o polopenzi/pnou penzi +, alespoň co se v hotelích vyšší kategorie týče. Resorty jako je například Embudu nenavštěvuji.
Jinak ostrov Lily je také fajn, pokud za dovolenou nechcete dát majlant. Super poměr cena/kvalita, i když samozřejmě na Moofushi to zdaleka nemá :).
Pokud by jste měl někdo zájem ráda doporučím ostrov, ale jak píši Embudu a spol nenavštěvuji. Na Maledivách jsem byla s přítelem, který tam částečně pracuje a bydlela jsem snad ve všech TOP resortech.

• Anonym (4)
guty 23.05.2014 08:52

Přesně jak píše Niky(si notujeme, co?? :-D :-D), hledat v diskusích....tam se člověk dozví i spoustu věcí o hotelu, šnorchlování a všem podstatném. A pokud by ani to úplně nepomohlo, tak ideální je si napsat přímo na hotel ;-) ;-)

nepř,Niky
22.05.2014 14:50 81.200.57.***

Emm, informací získáš přímo na stránkách jednotlivých resortů a nejvíc v diskuzích a recenzích na tripadvisoru.
Když budeš mít polopenzi, tak v ní pití nebývá a to samé u plné penze( s vyjímkou plné penze plus).
Až budeš mít vybraný resort , dej vědět :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu