A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Maledivy v září nebo říjnu - zkušenost s počasím

| Kočica111
Kočica111
Ahoj cestovatelé,

ráda bych navštívila Maledivy, ale v září nebo v říjnu - bohužel jindy časově nemohu. Na Maledivách jsem již 1x byla, ale jen na 3 dny a to v květnu.
Máte někdo osobní zkušenost s počasím? Je lepší cestovat v září cca od poloviny měsíce, nebo až v říjnu? Nerada bych, aby mi celou dovolenou pršelo.
Děkuji za všechny rady.

Pěkný den
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kočica111 17.04.2014 21:46
Re: Maledivy v září nebo říjnu - zkušenost s počasím 

Ahoj, moc Ti děkuji za Tvůj příspěvek @};--

Alfecu
17.04.2014 10:31 46.29.228.***
Re: Maledivy v září nebo říjnu - zkušenost s počasím 

Ahoj Kočica byla jsem jednou a to v říjnu.Počasí opravdu teplé a dvakrát KRÁTKÝ deštík. Zrovna nás zastihl dvakrát k večeru a v bazéně,tak to bylo příjemné. Jak rychle začalo tak ;-) pak zase přestalo.

Kočica111 17.04.2014 08:06
Maledivy v září nebo říjnu - zkušenost s počasím 

Ahoj cestovatelé,

ráda bych navštívila Maledivy, ale v září nebo v říjnu - bohužel jindy časově nemohu. Na Maledivách jsem již 1x byla, ale jen na 3 dny a to v květnu.
Máte někdo osobní zkušenost s počasím? Je lepší cestovat v září cca od poloviny měsíce, nebo až v říjnu? Nerada bych, aby mi celou dovolenou pršelo.
Děkuji za všechny rady.

Pěkný den

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu