A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Maledivy květen 2016

| Alany
Alany
Zdravím všechny, jede někdo na Maledivy 6. května 2016? Nebo byl tam někdo, kdo mi může poradit jak je to s přestupy v letadle atd?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alany 03.05.2016 10:54
Neregistrovaný uživatel
03.05.2016 10:52 81.200.57.***
Re: 

Tak to letíte asi s Flay Dubai ,ne ?
To zkušenost nemám. Znám jen terminál s - Emiratesu.

Alany 03.05.2016 10:37

my bychom měli přiletět na terminál 2 a z 2 taky odletět zase dál

Alany 03.05.2016 10:34
Re: 

a navádí se tam ta doprava dobře? abychom nedojeli někam jinam :D Tak snad to zvládneme

Neregistrovaný uživatel
03.05.2016 10:04 81.200.57.***
Re: 

S Emirates..... je to na stejném terminálu 3. Vzdálenost je asi...odhad... 10-15minut pěšky, nebo je možnost vláčkem. Většinou při letu z Prahy chodíme pěšky... Letos jsme při odletu z Dubaje ( stopover) využili poprvé vláček... :-)

Alany 03.05.2016 09:38

Nevíte jak je to s přestupem v Dubaji? Je to stejný terminál přílet i odlet, Dá se tam mezi Gate přesunout pěšky, nebo tam jezdí nějaká doprava?

Neregistrovaný uživatel
17.01.2016 11:23 81.200.57.***
Re: Maledivy Brezen 2016 

Březen je jeden z nejlepších měsíců k návštěve Malediv.
https://weatherspark.com/averages/33951/Hulhule-Island-North-Central-Province-Maldives
Tam bych se nebála jet na severní ostrůvky...
čistě teoreticky:
CONCLUSIONS:
Clearly, there are mean values, but the maximum and minimum figures each month may vary considerably as shown, by year, but in conclusion:
From January to March: rainfall is very low in northern and central Maldives, especially in the north (less than 50 mm), while in the south is substantially higher.
April: very low rainfall in the north of Maldives (&lt;100 mm), while in the center and south has a higher value very similar (140-160 mm).
May: lower rainfall in the central area, about 150 mm, in the south is slightly higher: about 175 mm, while in the north is really higher (210 mm versus 85 mm that was in April).
June and July: lower rainfall in the south, followed by the central and then, the northern precipitation which is considerably higher.
August: the north is the one with precipitation well below the other, followed by the south, and finally the center, being in all three cases substantially lower than in July.
September and October: very similar rainfall in northern and southern areas, substantially worse in the center. In general, in the three cases it rains more than in August (except in the south in September is slightly less than in August)
November and December: the north is the best area, where rainfall reduces a lot. In November the central zone receives the higher rainfall of the three areas throughout the year on average.
  In summary , the best areas to go along the year in terms of average values of precipitation according to the historical series are:
JANUARY North
FEBRUARY North
MARCH North
APRIL North
MAY Center
JUNE South
JULY South-Center
AUGUST North
SEPTEMBER North-South
OCTOBER Three areas are similar
NOVEMBER North
DECEMBER North

Prostě v březnu tam i tam :-)

Neregistrovaný uživatel
17.01.2016 10:58 86.49.65.***
Re: Maledivy Brezen 2016 

Zdravim, mohl by mi nekdo poradit? Chystame se na Maledivy v breznu.
Doporucite mi oblast? Jak jsem se docetla v breznu by to
Mela byt jizni cast ostrova??? Dekuju

Alany 07.01.2016 15:09

ještě jsem našla tuto vizovou kartu http://www.inbali.org/bali-visa/

Alany 06.01.2016 16:13
Re: 

Tato stránka mi spoustu věcí usnadnila :) Tak budu doufat, že ten formulář bude takový jaký je tam uvedený. Jinak potom - slovník to jistí :D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu