A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Maledivy - Fihalhohi Island Resort

| caretta
caretta
Byl prosím někdo na dovolené v tomto hotelu? Sháním informaci o tomto ostrově.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.12.2015 21:57 92.52.38.***
Re: Maledivy - Fihalhohi Island Resort 

Boli sme v 9/2015 Ostrov je nadherny, odporucam all inclusive lebo sa tam clovek nedoplati. pocasie prsalo 2x v noci a den pred odchodom bola burka. Podmorsky svet uzasny! reef je bombovy a videli sme baby zralokov, raje, korytnacky az tri krat! netreba ist na vylet za korytnackami. Boli sme na troch vyletoch (1 snorchlovanie s mantami a pozorovanie delfinov, tiez sme mali stastie a konecne som videla delfiny cca 50. 2 výlet bol island hopping videli sme aj ine ostrovy aj snorchlovali ,no Fihalhohi mal najkrajsi reef na snorchlovanie) strava bola vyborna, personal ustretovi a check in bol hned po prichode na ostrov.

domrep 13.11.2013 19:46

Tak si můžu odpovědět sama: voda stojí cca 4,5 dolaru - 1,5 litru, zmrzlina tam není, pokrmy jsou chutné, ale někdy se nedá najít jídlo nepálivé ( stalo se to 2x za 12 dní pobytu), čaj je volně k dispozici k snídani, obědu i k večeři ( stejně jako kafe a horké mléko). Nakonec jsme bez požádání a hlavně bez příplatku dostali pokoj s klimatizací. :-)

• Anonym (2)
domrep 28.06.2013 16:58

Prosím o aktuální zprávy z tohoto hotelu ( myslím, že Romana už jsem vyzpovídala vyčerpávajícím způsobem ;-)): zejména kolik stojí voda, zda je v rámci švedských stolů ( tedy zdarma) zmrzlina, jak je to s pálivostí a chutností pokrmů, jakým způsobem je v nabídce k jídlu čaj ( zda volně k dispozici nebo jen na objednávku a v jakém množství je možný čaj a nebo káva zdarma) - snažíme se zjistit, kolik dolarů budeme potřebovat na naši svatební cestu a zda nám nehrozí vzhledem k omezeným finančním prostředkům dehydratace :-D. POkud jste měl někdo klasické bungalovy ( bez klimatizace), požádám i o dojmy, zda to bylo snesitelné nebo jste zmírali vedrem, případně kolik stálo připlacení klimatizace?

RomanMr 24.02.2013 08:38

Mi jsme tam meli plnou penzi ( svedske stoly ), ale uz si ani manzelka nepamatuje, jak to presne s pitim bylo. Tusim, ze jen na snidani byl caj a kava, mozna i nejaky dzus a toho jsme si mohli dat kolik jsme chteli. Jinak jsme od cisnika dostavali vodu, ale ta se pri odjezdu platila, bylo to asi 1, nebo 2 USD za litrovou flasku. Ja jsem tam ale hodne jedl ovocne salaty a s nimi i tu stavu, takze jsem s pitim nemel problem a za tech 14 dni jsme toho navic moc neplatili, bylo to tak do 50 USD. I kdyz jsme tam odjizdeli, tak se objevovali recenze, ze to tam pachne, ale asi nemam ten spravny cich :-).

Venca
21.02.2013 22:21 31.192.92.***
domrep 21.02.2013 21:50

Žraloky bych si klidně odpustila, ale malých se snad bát nebudu. Na video jsem se koukla - moc pěkné ( je tam i má oblíbená rybka - pomec paví :-) ). Romane, přeji pěknou dovolenou :-). Chtěla bych se zeptat na pití : z recenzí jsem pochopila, že i v ceně plné či polopenze je k obědu a k večeři čaj či káva. Jak to probíhá? Můžeš si toto pitivo někde čepovat nebo je jen šálek ke každému jídlu nebo si těch čajů můžeš případně objednat zdarma víc? Díky za informace. Rodina mě varovala, že se recenze tohoto hotelu v poslední době pohoršili ( prý zatuchlé, špinavé ubytování a přeplněné pláže). Nemáte někdo aktuální poznatky z tohoto hotelu?

• Anonym (1)
Venca
21.02.2013 21:06 31.192.92.***

Kde se dá na Maledivách potkat žralok obrovský? díky.

RomanMr 21.02.2013 15:15

Rady asi zadne nemam, byl jsem tam spokojeny a zadny problem se nevyskytl. Mozna bych doporucil aspon nejaky vylet, protoze ostrov je maly. Podmorsky zivot bych dal na stejnou uroven s Marsa alam, nepotkal jsem tam sice zelvy, ale na druhou stranu tam bylo dost malych utesovych zraloku. Jinak video z Fihalhohi mam na svem profilu facebook.com/ph2oto.roman. PS: omlouvam se za pripadne chyby, jsem prave na koh Samui a pisu z mobilu. Jestli me jeste neco napadne, nebo budes mit jeste nejaky dotaz, jak prijedu napusu, Roman.

domrep 19.02.2013 19:58

Ahoj Romane :-) ,můžeš, prosím, napsat, kdy jsi v tomto hotelu byl a jak to tam vypadá s podmořským životem ve srovnání s oblastí Marsa Alam v Egyptě, s čistotou vody a jaké rady bys dal někomu, kdo se tam chystá? Předem dík.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
RomanMr 06.10.2012 18:40

Mě se tam líbilo, myslím, že propadák to nebude, víc máš ve zprávě.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu