A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Kdy koupit zájezd na leden a od jaké CK

| miluška13
miluška13
Prosím,poradíte mi někdo s koupí zájezdu?Plánujeme s manželem Maledivy v 1/2015.Vím,že je to hlavní sezóna,ale manžel jinak nemůže.Po dlouhém čtení recenzí i poradě s jednou CK jsme vybrali Kuredu Island.Na německých ck jsou ceny až překvapivě přemrštěné a navíc je většina již teď v dubnu vyprodaná.Nevím,zda je ještě brzo a vyhodí tam nabídky třeba v létě i jiné ck,nebo jsem opravdu zaváhala.Navíc nabízí jen zákl.ubytování v bungalovech na té horší straně ostrova a to trošku lepší např.beach vilky nenabízí vůbec.Vůbec teď nevím,co dělat.Děkuji za radu
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
miluška13 15.04.2014 13:39

Děkuju moc,budo to tedy hlídat,ale jak píšete,někdy v červenci asi budu chytřejší a uvidíme,jestli půjdou dolů.Vzdát se toho už nehodlám :-)

...
15.04.2014 12:46 83.208.22.***
Re: Kdy koupit zájezd na leden a od jaké CK 

Teď jsem si objednal zájezd na Maledivy na Vánoce a Silvestr u CK Luxury Travel Vše na míru od německých CK ale za lepší cenu a hlavně odlet z Prahy!

nepř,Niky
15.04.2014 06:31 81.200.57.***

Miluško, německé cestovky vyhazují nabídky na leden , jak píše Jitka, okolo začátku července ( jak která). Určitě je lepší , máš-li vybraný resort, koupit brzo, mají nabídky za včasný nákup ( slevy, 7 = 5 , atd.). Podle mého vyjde nejlevněji koupit si samostatně letenky( samozřejmě se snažit co nejlevněji s časy odletů a místa, které ti budou vyhovovat), protože německé CK mají letenku za fixní cenu. Takže podaří-li se ti koupit levnou letenku a pak pouze ubytování a transfér od německé cestovky, vyjde ti zájezd o něco levněji, než celý s letenkou. V ČR můžeš kontaktovat http://www.dertour.cz/portal/dertourcz/app/content/resourceId/home.html, http://www.rudolfreisen.cz/ a jiné. Tyto uvádím, protože s nimi mám zkušenost a kupovala jsem od nich vícekrát pouze jen ubytování s transféry.
P.S. Mě Kuredu moc nedostalo, ale asi to bude i tím, že to nebyl můj první ostrov a na šnorchlování jsme dost nároční.

jitka
14.04.2014 14:03 90.178.156.***

my koukáme na airstop nebo na nacesty několikrát za týden, ceny se mění i několikrát denně. Na Maledivy jsem koupila zájezd vždy v létě červenec, srpen, avšak těžko říct jestli ty ceny budou nižší než jsou teď. My koukáme vždy na zájezd abychom spali v resortu nejméně 10 nocí, to bývá tak 13 dní i s cestou, chceme vždy all inclusiv, nemusíme ani letět hydroplánem, stačí nám rychločlun, tím se cena také sníží, když seženeme toto pod 40 tisíc na osobu v sezoně, to je od ledna do března, tak si gratulujeme. Koukám už také na příští rok, a ještě počkám, myslím, že v létě tam snad bude něco levnějšího. Těžko říct.

miluška13 14.04.2014 13:45
Kdy koupit zájezd na leden a od jaké CK 

Prosím,poradíte mi někdo s koupí zájezdu?Plánujeme s manželem Maledivy v 1/2015.Vím,že je to hlavní sezóna,ale manžel jinak nemůže.Po dlouhém čtení recenzí i poradě s jednou CK jsme vybrali Kuredu Island.Na německých ck jsou ceny až překvapivě přemrštěné a navíc je většina již teď v dubnu vyprodaná.Nevím,zda je ještě brzo a vyhodí tam nabídky třeba v létě i jiné ck,nebo jsem opravdu zaváhala.Navíc nabízí jen zákl.ubytování v bungalovech na té horší straně ostrova a to trošku lepší např.beach vilky nenabízí vůbec.Vůbec teď nevím,co dělat.Děkuji za radu

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu