A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Club Faru_tráva v moři?

| skape
Ahoj, má někdo zkušenost s dovolenou v Club Faru? Pročetl jsem na netu několik recenzí. Mám jen jedninou otázku. Jelikož se na Maledivy těším hlavně na potápění, jak je to s mořem v okolí ostrova? Nejsou kolem ostrova trávy v moři? Nebrání to ve šnorchlování a plavání? Díky za reakce.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dejf.d 15.12.2011 12:36
Re: Club Faru_tráva v moři? 

Zdravim, ma nekdo aktualni info z Club Faru? foto? rok 2011.
dekuji

dejf.d 23.04.2011 20:08
RE: RE: Club Faru_tráva v moři? 

Ahoj, taky jsme se rozhodovali o Club Faru.Ale z 80% je kolem celeho ostrova trava. Jde to krasne videt na satelitni mapy Google Earth. Pouze na spici u vodniho centra je krasna voda. Zvolili jsme Holiday Island, kde je naprosto luxusni voda :-) i snorchlovani.
Foto: Holiday Island 11.1.2011 :-)

Ni
17.04.2011 21:46 81.200.57.***
RE: Club Faru_tráva v moři? 

No nechci dělat drby :-D Osobně jsem tam nebyla, ale co mám nastudováno, tak na šnorchlování až tak extra ostrov není.Nemá svůj domácí reef, ale jezdí se lodí(údajně zdarma).
Jestli tijde hlavně o šnorchlování, tak bych asi ještě hledala jiný ostrov.
nepř.Niky

skape
17.04.2011 11:08 89.102.173.***
Club Faru_tráva v moři? 

Ahoj, má někdo zkušenost s dovolenou v Club Faru? Pročetl jsem na netu několik recenzí. Mám jen jedninou otázku. Jelikož se na Maledivy těším hlavně na potápění, jak je to s mořem v okolí ostrova? Nejsou kolem ostrova trávy v moři? Nebrání to ve šnorchlování a plavání? Díky za reakce.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu