A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Šnorchlování

29.01.2011 17:25:19 | Aknel
Aknel
Které atoly a oblasti jsou nejlepší pro šnorchlování? A kde se dá šnorchlovat přímo z pláže? :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zuzkaaa 03.04.2013 22:12
Re: Žralok obrovský  

Moc děkuji za info =o)zvážím to, ale už jsem začla uvažovat o Filipínách, páč tam je 100% jistota, že je uvidim a i víc, takže asi zvítězej Filipíny =o). Sem se ale musíme taky někdy podívat :-).

nepř,Niky
02.04.2013 07:45 81.200.57.***

Pro zuzkaaa
Jo,jo od jinýho plavce :-) Ale nadšená jsem byla, je to krásný ho vidět........ Třeba to je jindy lepší, záleží kolik lodí se zrovna sejde na jednom místě........

• Anonym (2)
  • Anonym (17)
zuzkaaa 01.04.2013 18:08

Děkuji za rychlé info =o)ránu foťákem? Od jiného plavce? Takže z toho nejsi moc nadšená? Já teda žádnej supr plavec nejsem =o/. Jen šnorchlista se zadkem nad vodou... :-)

• Anonym (15)
Niky 01.04.2013 16:38

Pro (31.133.8.***)
Pro nejlepší přehled bych doporučila hodit do googlu Whale Shark Season a najdeš celkové informace. Výskyt se liší podle období. To samé s mantami.
V jižním Ari Atolu se udává výskyt velrybích žraloků od května do prosince. Takto dostaneš jen kusé informace....
Moje osobní zkušenost je z výletu z ostrova Vilamendhoo v květnu, jezdí se na jih ( oblast Sun Island). Jeden výlet byl za mantami, bylo jich dost. Druhý za žralokem velrybím, tam už to vypadalo že žádného neuvidíme( občas se stává i to, že žádného nespatří), ale nakonec se vydařilo.
Ale speciélně výlet za žralokem byl celkem "maso", nebýt dobří plavci tak nevím :-) i tak jsem utržila ránu foťákem ...... Spousta lodí tam hledá... a když jedna najde, sjedou se ostatní a šnorchlaři naskáčou do vody... Sice je to krásný ho vidět, ale to nahánění je horší....
A manty jsme ještě viděli v prosinci u Royal Islandu(Baa Atoll) přímo u resortu, bez žádného výletu a nahánění :-)
Z Kuredu taky vyjíždějí na výlety, a na severním útesy jsou někdy i vidění

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.04.2013 16:00 31.133.8.***
Žralok obrovský  

Na který atol se vydat, abych mohla vidět žraloka obrovského a manty? Z kterého atolu se tam pořádají výlety? Slyšela jsem, že z některých atolů se výlety na žraloka obrovského nedělají je to pravda?

• Anonym (3)
Aknel 29.01.2011 18:25
Šnorchlování  

Které atoly a oblasti jsou nejlepší pro šnorchlování? A kde se dá šnorchlovat přímo z pláže? :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (30)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu