A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Royal island resort

18.12.2015 21:25:38 | Adre
Adre
Ahoj,
letíte někdo 18.2.2016 s Emirates na Royal island resort ? Uvítal bych i nějaké zkušenosti z tohoto resortu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.03.2017 07:01 81.200.57.***
Re: Royal Island vs Adaaran Meedhupparu Select  
chrasty 07.03.2017 21:23
Re: Royal Island vs Adaaran Meedhupparu Select  

Můžete prosím poradit. Rozhoduji se mezi Royal Island Resort a Adaaran Meedhupparu Select. Jde mi hlavně o šnorchlování přímo z pláže a tiché ubytování.Termín je začátek července.

chrasty 07.03.2017 18:35
Royal Island vs Adaaran Meedhupparu Select  

Může prosím poradit. Rozhoduji se mezi Royal Island Resort a Adaaran Meedhupparu Select. Jde mi hlavně o šnorchlování přímo z pláže a tiché ubytování.Termýn je začátek července.

Neregistrovaný uživatel
14.02.2017 15:49 81.200.57.***
Re: Poslední den v hotelu  

Přelet do Male letadlem " seaplane " je pouze v denních hodinách. Proto někdy delší čekání na letišti. Co vím,tak při večerních odletech tak je většinou odlet z resortu kolem 15:00 -16:00hodin .( o ranních odletech na večerní let jsem osobně ještě nečetla) Lety si řídí společnost Trans Maldivian ,ta nemá žádné plánované časy...prostě si to rozvrhnou podle počtu lidí...kdy a kam letí.
Další možnost je let s domacím Maldivian, ten lítá na malá letiště na místních ostrovech i ve večerních hodinách .Časy letů se dají najít zde http://www.maldivian.aero/
Mám pocit, že se tady někdo zmiňoval o tom, že letěl na místní ostrov a pak lodí a ne mořským letadýlkem s Trans Maldivian .
Niky

chrasty 14.02.2017 12:15
Poslední den v hotelu  

Někde jsem četl, že na nějakých resortech už vás ráno odvezou na letiště do Male a pak třeba čekáte celej den na letadlo třeba do 22:45. Je to tady taky, nebo se odjíždí až k večeru do Male. Nechci tak přijít o 1den.

Neregistrovaný uživatel
10.07.2016 20:45 109.108.111.***
šnorchlování  

Může prosím někdo napsat zkušenosti, zda je opravdu hotelový komplex/korály na takové úrovni že se nemusí nikam jinam jezdit? Podle videí na you tube mi to až tak hezké nepřijde, přijde mi hezčí třeba Vilamendhoo. Jedeme hlavně šnorchlovat.Díky moc

Neregistrovaný uživatel
30.04.2016 09:48 46.33.96.***
Re: Royal island resort  

Teď v pondělí se bude vracet syn ze svatební cesty z Royal Islandu,tak se budu snažit sem dát nějaké info.Párkrát volali,byli moc nadšeni,perfektní kuchyně,ostrov krásný,při příjezdu jim pršelo jeden den večer a druhý den trochu,pak už měli počasí krásné.Víc v týdnu.

Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 23:08 46.135.120.***

Ahoj,
Letíme v květnu do resortu Royal Island. Trošku se bojim počasí. Co myslíte? A co tento resort, nějaké nové zkušenosti?
Moc díky. Kristýna

Neregistrovaný uživatel
28.01.2016 15:38 212.79.110.***

Na Royal Island jsme byli loni v dubnu a krysy jsme tam po setmění opravdu viděli. Ale jen proběhnou kolem, nic nedělají. Jde spíš o to leknutí. Komáři nás nijak neobtěžovali, snad tam ani nebyli. Šnorchlování je opravdu hezčí v Egyptě, také jsme byli na šnorchlovacím výletě, kde jsme viděli želvy, manty, žraloky. U hotelu ale rybky jsou také, někdo tam želvy i manty viděl také. Asi záleží na štěstí. Rozhodně doporučuji lázně, to byla jedním slovem paráda.
Hydroplánem jsme neletěli, měli jsme to vnitrostátním letem, a pak loďkou. Ohledně ubytování nás nejprve ubytovali ve vilce, kde nebyla žádná pláž, ze zeleně se vyšlo rovnou do moře. To se mi nelíbilo, ale bez problémů nás druhý den přestěhovali, a to již byla jedním slovem paráda. Takže se případně nebojte ozvat.
Užijte si dovolenou.

Niky 20.12.2015 17:29

P.S.
Poslala jsem Vám soukromou zprávu....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu