A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Oman air

17.07.2011 09:01:21 | jabarimba
jabarimba
neletěl prosím někdo s Oman Air přes Muskat? Letíme v prosinci z Mnichova do Male. V Muskatu máme vždy pár hodin čas než nám poletí letadlo do Male. Zajímalo by mě jak to tam na letišti vypadá a hlavně jestli je tam tak levné nakupování jako např. v Dubaji - mám na mysli hlavně cigarety. Díky za odpověď
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
domrep 13.11.2013 19:43
Re: Oman air  

Souhlasím s Utinkou, akorát jsme na zpáteční cestě měli méně pití i jídla a připravte se, že v Muscatu je opravdu hodně klimatizované letiště. Ceny v obchodech na letišti nemohu posoudit, neb to bylo vše v ománské měně a nevím, v jakém je poměru k dolaru či euru.

• Anonym (6)
Utinka 06.07.2013 17:53

Letěli jsme s nimi z Mnichova na Srí Lanku a bylo to super. Letadlo je velice pohodlné, sedadlo při sklopení opěradla poodjede dopředu, takže je tam dost místa pro nohy. Každý má před sebou vlastní obrazovku s ovladačem.
Přestupovali jsme v Muscatu, kde je malé letiště, za chvíli ho máte projité.
Na každé trase jsme dostali 2 jídla. Jedno bylo lehčí občerstvení-bageta, sušenky, oříšky. Druhé teplé jídlo byl výběr ze 3 druhů. Pití byl dostatek alko i nealko. Řekla bych že to byla jedna z nejlepších leteckých společností se kterou jsme letěli a můžu jedině doporučit. ;-)

• Anonym (1)
domrep 05.07.2013 17:47

Také by mě zajímalo to, co Jabarimbu a ještě, jak pohodlné bylo letadlo, jak chutné jídlo - co podávali atd.?

jabarimba 17.07.2011 09:01
Oman air  

neletěl prosím někdo s Oman Air přes Muskat? Letíme v prosinci z Mnichova do Male. V Muskatu máme vždy pár hodin čas než nám poletí letadlo do Male. Zajímalo by mě jak to tam na letišti vypadá a hlavně jestli je tam tak levné nakupování jako např. v Dubaji - mám na mysli hlavně cigarety. Díky za odpověď

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu