A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?

26.07.2011 13:09:33 | Nikki2
Nikki2
Ahoj,
chci se zeptat zkušených, zda je rozumné cestovat na Holiday Island s polopenzí? Bude to stačit, vyplatí se to? Nevíte, na kolik by přišlo dokoupení allu na místě? Uvítám jakékoliv informace, týkající se aktuálních cen pití a jídla na ostrově :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.09.2017 17:07 89.103.109.***
vařič  

Nevíte jestli je možné vzít sebou jednoplotenkovy vařič a případně si něco malého udělat?

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 15:02 80.250.21.***
Re: Maledivy potápění  

Půjčování obecně na Maledivách drahé.Vezměte si svoje, pokud letíte s Emirates, máte limit 25 kg na osobu

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 15:01 80.250.21.***
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?  

Maledivy rozhodně s polopenzí.Obrovský rozdíl v celkovém vyúčtování.
My pravidelně jezdíme na Angagu, s all platíme navíc 65000,-Kč, když si spočítám, co tam propijeme a projíme k obědu, zaplatíme max 20.000,-Kč.Čili rozdíl 45000,-Kč.
Stačí...:-)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
15.06.2016 08:29 31.30.101.***
Maledivy potápění  

Dobrý den,
chystáme se na Hurra Island a mám dotaz, zda se vyplatí vzít vlastní vybavení na potápění, zda a jak velký cenový rozdíl to je? Zkoušel jsem obepsat dive centra, ale bez odpovědi.
Děkuji za každou odpověď : hofmanjakub1@gmail.com

Domi1 08.03.2016 23:02
Re: Na Maledivy s all in nebo s polopenzí?  

Dobty den,
prosim Vas muzete mi doporucit nejaky resort, poletim s 5.letou dcerou. Dekuji

Domi1 08.03.2016 22:56
Royal Island  

Dobry den prosim Vas byli jste v Royalu? Zvazujeme tam cestu a take premyslim o tom all, ale cena je u nas hrozna :(. Dekuji za zpravicku

iris1 27.08.2015 12:39
Re:  

Niky dík,jsem já ale truhlík,až teď jsem si uvědomila,že jsi tam vlastně byla.
mají nabídku za 65 000 s All.Incl,tak jsem jim řekla ať to vezmou,ale odkaz jim přepošlu.Díky.

nepř,Niky
27.08.2015 09:13 81.200.57.***
Re:  

P.S. Nebo ještě zkusit za kolik by to zvládla Lucie Mohelníková. Sice se zaměřuje hlavně na místní ostrovy - ubytování u domorodců, ale nabízí i ubytka na resrtech. Sama ji někdy zkusím kontaktovat jakou cenu je schopna nabídnout k poměru k ceně německých CK. Ale letenku si musíte koupit sami...Kdybych neměla zkušenosti z Maledivama...obrátím se na ni... :-)
http://www.otherwayholiday.com/#!kdojsme/c1f2i

• Anonym (2)
nepř,Niky
27.08.2015 09:02 81.200.57.***
Re:  

Levněji než české Ck, to vyjde když si koupí samostatně letenky, pokud možno nejlevněji, a samostatně ubytování. Ubytování mě vždy přišlo nejlevněji při nákupu přes německé CK ( pouze ubytování) - vyšlo levněji než booking apod. Když se kupuje zájezd v celku od Němců,tak mají danou ,konstantní,smluví cenu. Takže podle mých zkušeností = samostatně letenka + samostatně ubytování.
Na Royal Islandu jsme měli pouze polopenzi... o all inclusive jsme se tam nesnažili...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
iris1 27.08.2015 07:53

Zdravím všechny příznivce Malediv.Chtěla bych poprosit,jestli jste někdo v poslední době nebyl na Royal Islandu,kolik stojí dokoupení All Incl. pokud si tady u cestovky koupím 10 nocí jen s polopenzí,nebo plnou penzí,jestli vyjde levněji si All koupit až na místě a popř.kolik stojí na osobu.Syn by chtěli na svatební cestu.Nebo aspoň poradit,jakým způsobem by to vyšlo s All Incl levněji než přes české CK.
Za příp.odpovědi moc děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu