A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Maledivy prosinec

09.08.2012 09:31:52 | elisa194
elisa194
Dobrý den všem, má někdo zkušenost s koupí zájezdu na poslední chvíli na prosinec?My chceme kupovat v listopadu 2012 zájezd na prosinec 2012 (1.12-15.12) min. na 10 dní s all inclusive do 50.000,- / osoba Je možné se dostat do této ceny?
A co obsahuje plná penze? Jakou destinaci by jste mi doporučili? Mě se líbí např. Sun Island.

Děkuji za odpovědi.

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Danko 20.09.2012 00:24:27
Re: Maledivy prosinec  

90: jj, jsi děsně šikovnej :-) Jenže pokud někdo kdo opravdu cestuje, nebo má opravdu zájem někam letět nebude vybírat stiktně podle nejnižší ceny co najde na webu. Předem si prověří místo kam chce jet. Zjistí si, že Faru je jen 15 min lodí od Malé, nad palicí mu budou celý den lítat letadla co přistávají na Hulhule. Pokud neva bordel co vyteče z Malé, letiště a lodí co se tam netrhnou a doputují na pláže Faru, tak ok. Navíc je to na Maledivách nejhorší a nejstarší resort co spousta lepších cestovek raději ani v nabídce nemá.
A cena... jo, jo...sis přečetl dobře, ale ta platí na září/říjen, kdy je tzv. Low sezona a strávíš převážnou část pobytu s deštníkem. Na prosinec zas cena povyskočí o nějakých pár tisíc nahoru. Tvoje Best cena je udaná za 7/10 dní, v tom pravdu máš, ale odpočítej 1 den cestu tam a jeden zpět. Jejda najednou jsi na 5/8 dní pobytu, což ti tak nějak v euforii uniklo a cestovka zase vyhrála s udičkama.... Opomíjím i fakt, že včera byl kurz eura/kč nejníž za poslení dobu (cca 24,40) a zase letí vesele zpět nahoru, takže do týdne cena opět povyskočí...
Mimo jiné, taky miluju šťouraly... a hlavně ty, kteří se ani raději nepřihlásí :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.09.2012 18:31:46 90.181.220.***

vubec tady ty nesmysli neposlouchej ted je na airstop zájezd faru club all inklusive za 31000 Kč na 7 dní na 10 dní 34000Kč odlet Frankfurt. Tady ty píčoviny že ti 50000 Kč fakt miluju.

• Anonym (2)
Danko 28.08.2012 13:33:55

No, u Malediv bych moc nevyčkával a nespoléhal na Last... Prosinec není ještě sice TOP sezona, ale obsazenost rezortů je už i v průběhu prosince poměrně vysoká. Pravděpodobně Last nějaký bude, ale nebude už moc možností si vybrat rezort a budete se muset podřídit nabídce co zbylo.
Cena.. joj! Padesát tisíc je sice dost peněz, ale ne na Maledivy a už vůbec ne s all inclusive a ne na delší dobu jak 6-9 nocí. Je potřeba se dívat co je v nabídce u nabízeného zájezdu a většinou nabízí pouze snídaně a ubytko v nejnižší třídě. U ubytka se dá přihmouřit oko, ale u jídla a pití dávat majzla. Ceny pití a jídla na ostrovech jsou pro našince astronomické (nealko/alko sklenička cca 10-15$/2-3 deci jídlo od 30$ do nekonečna). Denní útrata se může při běžné a střídmé konzumaci pohybovat i přes 100$/os/den a pokud nejedete s All inclusive je potřeba toto připočítat k finální ceně. Osobně bych doporučil přiobjednat si All inclusive kde není potřeba potom počítat a přehazovat každý doláč jestli si mám dát o skleničku vína víc nebo budu skrblík..
Když jste uvedli cenu tak je jasné, že moc hotelů na výběr mít nebudete. Osobně si myslím, že budete s ohledem na finance volit mezi Paradise Island*** / Holiday Island*** / Sun Island**** / Kuredu**** ... u dalších už ceny budou mimo možnosti.
Pokud vezmu např. Kuredu****, kde jsem byl a volil bych ***** bungalov (nejlevnější), přihodím All inclusive, tak jsem na 2.750.-/os/den, Je potřeba připočítat přelet AirTaxi (letiště-rezort), což je dalších cca 7.600/os + letadlo ČR-Malé (cca 22-25tis/os)... pak už je matematika jednoduchá. Za 50. tis se dá na Kuredu pobýt cca 8-9 nocí v plný parádě ;-) Otázkou však je, zda bude ještě v listopadu nabídka/volné místo a za tyhle peníze (pohyb dollaru). Poptávka na levnější pobyty je vyšší než třeba u resortů kde cena začíná od 20 tis/noc, takže pokud chcete opravdu něco podniknout, tak bych doporučil tohle blokovat s předstihem....

elisa194 09.08.2012 10:31:52
Maledivy prosinec  

Dobrý den všem, má někdo zkušenost s koupí zájezdu na poslední chvíli na prosinec?My chceme kupovat v listopadu 2012 zájezd na prosinec 2012 (1.12-15.12) min. na 10 dní s all inclusive do 50.000,- / osoba Je možné se dostat do této ceny?
A co obsahuje plná penze? Jakou destinaci by jste mi doporučili? Mě se líbí např. Sun Island.

Děkuji za odpovědi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu