A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Maledivy ostrov pro super šnorchlování

21.03.2016 20:32:20 | Šnorchl
Šnorchl
Ahoj hledám ostrov na Maledivách pro super šnorchlování. Ideálně šnorchlování z pláže s pěkným podmořským životem. Doporučíte pěkný ostrov? Nejde mi o luxus jako o pěkné místo pro šnorchlování. Děkujiii.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
domrep 10.03.2017 22:09
Re: Maledivy ostrov pro super šnorchlování  

Díky za tip: Embudu se podle videí nezdá špatné ( a patří k levnějším ostrovům), i když Fihalhohi mi připadalo o něco lepší ... Nebyl někdo na Fihalhohi i na Embudu a mohl by porovnat?

Neregistrovaný uživatel
04.03.2017 12:49 81.200.57.***
Re: Maledivy ostrov pro super šnorchlování - koráli jsou mrtví  

z diskuse tripadvisor...dnes

Ahoj všem, omlouvám se říci, že jsme jen dostat zpátky z Malediv. Byli jsme na Drift a Athuruga, Co můžu říct? Oba ostrovy jsou krásné, ale jak jste si pravděpodobně již víte, že korály jsou opravdu mrtvý. Už jsme navštívili Athuruga před 4 lety a stále jsou v šoku! Ale doufám, že to bude brzy zpět, iv případě, že bude nějaký čas trvat. Dobrá věc je, že stále existuje mnoho ryb!

Neregistrovaný uživatel
04.03.2017 11:55 81.200.57.***
RomanMr 04.03.2017 10:37

Byl jsem tam před mnoha lety a tehdy platilo, že jeden z nej korálových útesů je u Embudu Village, ale tehdy resort neměl ani teplou vodu (tuším jen v pár nejdražších vilách byla teplá) Patřil mezi ty nejlevnější, ale to se mohlo změnit. Jinak pokud chcete si hodně vybírat a počíst, tak zkuste http://maldives.at/
Sám jsem tam tehdy vybíral, byla tam dokonce tabulka s porovnáním útesů, ale dnes jsem ji už nenašel, což ale neznamená že tam není. Jinak je tam u každého ostrova známkování toho, co je tam možné vidět, jaký je to typ útesu (někde je tam pak vysvětlení, co které označení znamená), ale chce si na to najít čas, je tam toho hodně.

domrep 04.03.2017 00:08

Připojuji se k dotazu: nějaké nové postřehy ohledně dobrého ostrovu pro šnorchlování na Maledivách? Byli jsme na Fihalhohi, kde to bylo super a chtěli bychom něco stejně pěkného ( pokud možno i lepšího). Přemýšlíme nad Adaaran Club Rannalhi, ale trochu mě odradila ta zmínka o vlnách znemožňujících šnorchlování...., ostatní zmiňované ostrovy mi ale připadají moc drahé ( I Rannalhi vychází téměř dvojnásobně dráž než Fihalhohi, ale z těch chválených pro šnorchl se zdá cenově nejlepší)

Neregistrovaný uživatel
23.10.2016 10:14 37.221.254.***

My byli na Royal island resort a šnorchlování bylo úžasné (včetně želv, malých žraloků, apod)...jen manty jsme neviděli. Byli jsme i na šnorchlovacím výletu, ale okolí Royalu bylo možná lepší. Doporučuji...

Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 14:54 81.200.57.***
Re: Fihalhohi - super šnorchlovanie  

Pro 92.52.38.***

No ona ta vaše zkušenost na Rannalhi může být také tím, že jste byli v září. Na Maledivách jsou dva hlavní monsumy, JZ a SV.

Neregistrovaný uživatel
29.04.2016 12:27 92.52.38.***
Fihalhohi - super šnorchlovanie  

ahoj, ja mozem odporucit Fihalhohi, ostrov mensi o to krajsi, ubytovanie ziadny luxus, ale ten podmorsky svet uzasny! Videli sme vsetko od baby zralokov, korytnacky, milion druhov rybiek atd. V ramci vyletu sme boli aj na spomenutom ostrove Adaaran Club Rannalhi, nám sa tam nepacilo, luxusnejsie vilky, ale boli tam obrovske vlny (nedalo sa tam snorchlovat) a u nas na plazi vobec, snorchlovali sme od rana do vecera. to je moj nazor ked sme porovnavali..... (boli sme tam v 9/2015 od 8.9 do 18.9)

jabarimba 21.04.2016 18:35
Super ostrov pro šnorchlování  

My se včera vrátili z Malediv. Byli jsme v resortu Adaaran Club Rannalhi, asi hodinu rychločlunem z letiště na jižním atolu. Šnorchlování naprosto úžasné. Naše čtvrtá návštěva Malediv a tady bylo šnorchlování zatím nejlepší

Neregistrovaný uživatel
16.04.2016 12:58 94.138.105.***

My jsme byli na ostrově Thulhaghiri a super šnorchlování (Bandos na dohled) i se žraloky, téměř každý den.Též hledáme další atol s krásným šnorchlováním, poradí někdo?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu