A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maledivy - Diskuze

Původní dotaz

Co sebou do ráje???

22.03.2011 09:15:13 | Kekescháček
Ahoooojky.Může mi prosím někdo poradit na co nemám zapomenout a mít sebou na Maledivy??Letíme poprvé do takovéto země a jsem z toho celkem zmatená.Atol Malé-Paradise Island. :-D Z recenzí na netu nejsem moudrá.Pokud tam někdo byl může mi poradit?Mooooooockrát děkuuujiii ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kekescháček
27.03.2011 09:03 93.99.191.***
RE: RE: Co sebou do ráje???  

Tak to jsou tedy pozitivní zpravy :-D :-D :-D,ale děkuji.Letí s námi i delegátka,tak jsem trochu klidnější.

• Anonym (8)
WASP
26.03.2011 18:57 46.149.119.***
RE: Co sebou do ráje???  

zadny stres, mysli pozitivne,kazdy si vytvari realitu sam, mne se kufr nikdy neztratil, ale samozrejme znam pribehy jinych, treba kamos byl se mnou 5 dnu v Edinburgu uplne bez veci, nebo jiny priletel do Prahy z Tampy v sortkach a pantoflich v lednu a kufr nikde..
Ja jsem ztratil rovnou letenku pred nastupem do letadla na Heathrow a par krat mi uleteli letadla pred nosem.. :-D

• Anonym (3)
Kekescháček
26.03.2011 16:12 93.99.191.***
RE: RE: RE: RE: RE: Co sebou do ráje???  

Děkuji všem za rady,porady.Alkohol sebou nevozím.Potom co mi rupla slivovice byť 1/2ltr. v kufru jsem z toho vyléčená,věci mi smrděli jak z palírny :-D tak si ho raději kupuji,když je chuť tak v místě pobytu.Jediné z čeho mám tak trochu obavy je ten přestup a hlavně kufr aby mi neskončil třeba na druhé straně planety,doufám,že nemáte nikdo takovou zkušenost :-? :-D

• Anonym (16)
Ni
26.03.2011 16:01 81.200.57.***
RE: RE: RE: RE: RE: Co sebou do ráje???  

No tak co vím já, tak všechny kufry po příletu na Male museli projít rámem.Přílet jednou z Dubaje,jednou z Dohy. No a pár lidem,neznalých těchto poměrů , lahvinky sebrali :-D
Niky

• Anonym (7)
  • Anonym (4)
SEBA2 26.03.2011 15:53
RE: RE: RE: RE: Co sebou do ráje???  

No záleží na štěstí, ale když přiletí letadlo
Emirates z Dubaje,kde se vyřítí 300 lidí , tak jsem neviděl že by někoho kontrolovali, já jsem si vzal sebou do vířivky jujce s 1l vodky a byl klid.Nemůže se nic nosit z baru a nechtěl jsem být nasucho.Nedělali problémy ani u přepážky hydroplánu s váhou zavazadel, je prý povolena jen váha 20Kg, ale u Emirates je 30,jen to pečlivě zvážili,aby věděli vzletovou váhu a bylo. Jinak si vem dolary na všimné,jinak ti je na recepci rozmění ,nedávejte si v noci v na letišti pivo já za dvě velké zaplatil 600Kč,za to bych si vedle ve stánku koupil 2 litry tvrdého, ani mě nenapadlo se dopředu podívat na cenu.

Ni
26.03.2011 12:09 81.200.57.***
RE: RE: RE: Co sebou do ráje???  

Kekescháčku, možná to víš, ale hlavně si sebou neber lahvinku jakéhokoli alkoholu.Tu by ti sebrali v Malé po příletu :-D
Jinak mě žádná zvláštnost nenapadá.
nepř. Niky

• Anonym (7)
WASP
26.03.2011 09:05 46.149.119.***
RE: RE: RE: Co sebou do ráje???  

Dolary jsou nejlepsi, ale berou i Eura, k AI staci mit hlavne ty drobaky ,na ktere vsichni cekaji. K tomu ockovani, na Maledivy neni potreba nic, je to umela,cista,snobska destinace a desinfekce je obsazena v AI prece...

• Anonym (9)
  • Anonym (21)
Kekescháček
26.03.2011 08:41 93.99.139.***

Ještě jednou VIKIS je tedy lepší mít dolary? Nebo je to jedno jetli Déčka nebo éčka? :-D :-D :-D :-D :-D

• Anonym (5)
Kekescháček
26.03.2011 08:39 93.99.139.***

Ahojky.... Máme All incl.,ale s tou platebkou děkuji,je možné jim přivézt třeba nějaké maličkosti?,nebo chtějí jen drobné ;-) Zatím moc děkuji :-D

Kekescháček
26.03.2011 08:34 93.99.139.***

Ahojky Niky.Tu otázku jsem teda položila jako blondýna,nic proti nim :-D ,samo že jsem byla všude možně,ale měla jsem na mysli třeba léky,nebo nějaké lék.potvrzení atd.,doslechla jsem se,že je potřeba potvrzení o očkování hepat.A,B. Tak jen nějaké zvláštnosti.Děkuji ;-)

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu